"МОЛОДІЖНА ВАРТА"

Громадянська кампанія “Молодіжна варта”

Ми об'єднали зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.


Молодь і вибори. Частина 3 :)

Електронна адреса Друкувати PDF

Шановні представники молодіжного руху та активна громадськість! 16 січня в м. Кам’янець-Подільський відбудуться вибори депутата міської ради. Такі вибори це унікальна нагода підвищити кваліфікацію, відпрацювати технології мобілізації молоді на вибори, активізації громадян та побудови впливового громадського суспільства для представників інших міста та районів. То ж запрошуємо до участі в стажуванні !

Всього вибори від будуватимуться на 2-х виборчих дільницях, які утворюють один мажоритарний виборчий округ. Виборча кампанія стартувала наприкінці 2010 року і завершується голосуванням 16 січня 2011 року. Передбачається, що на виборчих дільницях буде вкрай низька явка, що пов’язано з складною політичною ситуацію в місті. Але вибори все ж можуть відбутися більш жваво, за рахунок того, що є кілька кандидатів від різних партій, а також за рахунок нашого втручання :)

Метою групи, яка формується та прибуде в місто 15-16 січня, буде здійснення діяльності в наступних 4 напрямках:

1.  Моніторинг виборчого процесу в день виборів, напередодні та після їх завершення (субота-понеділок) з подальшим оприлюдненням його результатів для ЗМІ та громадськості;

2. Популяризація ідеї громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»;

3.  Мобілізація молоді до участі в голосуванні;

4. Проведення опитування молоді на виборчих дільницях (exit-poll).

Звісно ж, окрім запланованої програми, учасники стажування зможуть ознайомитися, на прикладі міста Кам’янця-Подільського,  з політичною ситуацію на місцях, а також поспілкуватися з представниками ЗМІ, громадських структур, кандидатами.

Для участі в групі слід заповнити анкету (додається) та надіслати її до 10 січня (включно) за адресою oleksandr.solontay@gmail.com з позначкою «vybory-2011»! Усім бажаючим, які надішлють заповнену анкету, 11 січня (ввечері) буде надіслано листа, в якому міститиметься запрошення з докладною інформацією про програму стажування, або лист-відмова.

Учасники стажування перебуватимуть на власному забезпеченні. Усі інші докладні подробиці будуть надіслані тим учасникам, яких буде відібрано до стажування.


Дякую за увагу,

Олександр Солонтай, член НК МВАРТА від ФРІ, експерт ІПО

 

Держбюджет 2011

Електронна адреса Друкувати PDF
Вітаю всіх!

Це справді значне досягнення: ВМГО і ВДГО, чого вже давно не було, показали, що можуть бути разом і діяти спільно в інтересах соціальних груп, які за нами стоять. Проте зупинятися на цьому не слід, адже попереду дуже багато невирішенних питань, які підняті, в тому числі, в текстах резолюції та відозви, прийнятих на заходах, організованих нами у грудні. Тепер слід виправдати високу планку, яку ми заявляли при лобіюванні потрібних рішень, і бути важливими не лише для молоді та дітей, але і для держави, спокійно працювати.

Повторюсь, для цього треба залишатися згуртованими, а не роз'єднаними та подробленими (амбіціями, політичними спекуляціями та й просто чиїмось провокаціями).

 

Держбюджет-2011. Разом ми перемогли!

Електронна адреса Друкувати PDF

Як щойно стало відомо, 23 грудня 2010 р., Верховна Рада України проголосувала у другому читанні проект Державного бюджету України на 2011 рік. У ньому на фінансування конкурсу проектів молодіжних та дитячих громадських організацій передбачено 10,8 млн. грн., що майже в два рази більше порівняно з першопочатковим варіантом бюджету та більш, ніж у два рази більше цьогорічного фінансування.

 

Нагадаємо, що 16 грудня 2010 р. лідери трьох ВМГО та Українського молодіжного форуму Павло Вікнянський, Станіслав Куценко та Ігор Мельник підготували пропозиції щодо збільшення фінансування конкурсу молодіжних та дитячих проектів у 2011 році до 20 млн.грн. та подали їх через членів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України А.Давиденка та О.Семерака на розгляд у другому читанні.

 

Уряд вирішив ліквідувати молодь

Електронна адреса Друкувати PDF
 

Минулого місяця Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту оголосило про намір скорочення кількості молоді в Україні. Мова йде про те, щоб позбавити статусу молоді близько 7 мільйонів громадян віком від 24 до 35 років (за іншою версією – від 29 до 35 років)

Обґрунтування? Вимоги МВФ щодо скорочень бюджетних видатків. Цього ж тижня поповзли чутки про те, що скасовуватимуть не лише молодіжний статус, а й саме Міністерство, що опікується справами молодих.

Правду кажучи, ініціатива скоротити кількість молоді в Україні далеко не нова. Вперше вона пролунала у грудні 2007-го з подачі оточення "молодіжного" міністра Юрія Павленка.

В січні 2008-го Кабмін затвердив програму діяльності, де вперше містилося положення про те, що уряд планує розробити законопроект (зміни до закону "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"), який зменшить вікові межі молоді з 18 до 26 років.

Молодіжну громаду така новина шокувала. Тим більше після позачергових парламентських виборів 2007-го року. Адже саме в ході виборчої кампанії БЮТ і НУНС, які потім сформували коаліцію та уряд, взяли на себе величезні зобов’язання перед молоддю.

 

Податковий кодекс: для розуміння молоді та очима молоді

Електронна адреса Друкувати PDF

Тисячі людей на Майдані Незалежності в Києві, ще більше відгуків в Інтернеті, коментарі на телебаченні та в пресі. Причиною такого ажіотажу  

став не надто популярний серед населення нещодавно ухвалений Верховною Радою Податковий кодекс. Як на таку суспільну інновацію відреагувала молодь і чи зачепили ці питання сучасних студентів?

А де собака зарита?

При підготовці матеріалу ми зіштовхнулися із черговою проблемою: чимало людей, навіть ті, котрі вийшли на мітинг, не до кінця з’ясували, в чому головна проблема такого «непідходящого» Податкового кодексу. Тому для тих, хто хоче бути не тільки в курсі подій, але й розуміти, де собака зарита, пропонуємо офіційний текст документа.

Для тих же, хто не хоче перечитувати весь законодавчий талмуд, радимо ознайомитися ближче з декількома головними пунктами Кодексу, які отримали неоднозначне сприйняття у суспільстві.

 

Буковинців закликають придбати житло за допомогою держави

Електронна адреса Друкувати PDF
Буковинців закликають придбати житло за допомогою держави

Буковинці можуть придбати житло з допомогою держави. За державний кошт буде сплачено 30% вартості помешкання, ще 70% – сплачує громадянин, повідомляє пресс-служба Чернівецької ОДА.

Такі умови передбачені програмою забезпечення громадян доступним житлом, яка була започаткована Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 року №140 “Про затвердження Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом”.

 
Сторінка 8 з 15

MVarta Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed FM2012 
Групи Google

Підписатися на розсилку

МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ

Ел. пошта:
Відвідати цю групу

Опитування

За кого голосуватимеш на виборах?
 

Login Form



Наша княпочка

Банер
Follow us on Twitter

Останні підписанти

Підпишіть петицію
Kevinarref KevinarrefUP
StevSnuh StevSnuhAM
Lessmooro Lessmoorobt
EllBync EllByncKC
afenetlayegol ediujoziqt
ikocodu oangocatuvuyo
omunomiraoco enusowo
bwinexud igenebofuku
equtavaluqis axuaxeherug
uexazonagar ahenuva